Do vyprodání skladových zásob

Proč potřebuji kojicí podprsenku?

      yoga antracit grey V době těhotenství je důležité vašemu poprsí věnovat zvýšenou péči. Prsa ztěžknou a jejich objem se zvětší.  

       Jelikož jsou vazivového a ne svalového rázu mohly by, v případě, že je dostatečně nepodepřete, poklesnout. 

          Běžné podprsenky nemají dostatečný prostor pro rostoucí hrudník a také většina obsahuje kovové kostice, které jsou pro nošení v těhotenství a během kojení nevhodné.

           Důvodem proč se nedoporučuje nosit kostice během těhotenství a prvních dnů kojení je, že kostice tlačí na mléčné žlázy a měkké tkáně, omezují, případně blokují tok mléka a můžou ucpat prsní žlázy. To může vést k infekci (mastitida) vyžadující antibiotickou léčbu a následné přerušené či úplné ukončení kojení.

           Vlivem hormonu je kůže během těhotenství mnohem citlivější a více se potí. Proto je vhodné vybírat prádlo prodyšné, savé a s co nejméně švy, které by mohly kůži dráždit.

  

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VELIKOST A VÝBĚR PODPRSENKY

  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení