Do vyprodání skladových zásob

Kdy pořídit kojicí podprsenku?

Každé těhotenství je jiné a stejně tak se mění o postava během něj.

Většině nastávajícím maminkám se prsa začínají zvětšovat dříve než bříško a ze svých podprsenek „vyrostou“ už na začátku těhotenství. Neexistují žádná pevná pravidla, ale všeobecně by jste měly uvažovat o nákupu těhotenské podprsenky hned jak se začnete cítit v běžné podprsence nepohodlně. Většinou první změny pocítíte okolo 3-4 měsíce těhotenství.

Nejlepší cestou k udržení tvaru poprsí je používaní vhodně navržených těhotenských podprsenek. V důsledku zvýšené citlivosti a objemu prsou by prádlo mělo mít níže uvedené vlastnosti:

 

Podpora: Dostatečnou podporu a zpevnění poprsí zajistí pevná a širší elastická ramínka a dále pak spodní a postranní pás podprsenky.
Ochrana: Z důvodu zvýšené citlivosti je, pro větší pohodlí, důležité mít u podprsenky více vrstev látky přes oblast prsou.
Nastavitelnost : Minimálně tři řady zapínaní plus možnost rozšíření obvodu pomocí nástavce, aby jste předešly častému měnění podprsenky při nárůstu objemu hrudníku. Podprsenky HOTmilk,  mají zapínání na 6 řad, podprsenky Carriwell mají prodlužovač jako součást balení.
Pohodlí : Jelikož dochází k zvýšenému pocení, podprsenka by měla obsahovat co možná nejvíce bavlny, která umožní pokožce "dýchat".

 

 -------------------------------------------------------------------------------

VELIKOST A VÝBĚR PODPRSENKY