Do vyprodání skladových zásob

Výměna a vrácení zboží

měna zboží

Nevyhovujeme Vám velikost barva atp. a chcete zboží vyměnit?

 

Nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě Vám do 14 dnů od převzetí zásilky rádi vyměníme. Zboží nám zašlete  doporučeně na naši adresu (poštovné k nám si hradí zákazník), a to včetně Vratky viz. spodní část daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Nové zboží Vám u 1. výměny odešleme bez dalších nákladů na poštovném (zasílání v rámci ČR). 1. výměna zdarma se nevztahuje na zboží označené VÝPRODEJ v kategorii VÝPRODEJ (poštovné k nám i zpět si hradí zákazník). 

Zboží menších rozměrů a s hodnotou do 680,- zasíláme výměnou Českou poštou. Zboží nad 680,- zasíláme přepravcem DPD nebo Zásilkovnou.   

Jak postupovat?

 1.  Informujte nás předem o nově požadovaném zboží na výměnu na náš e-mail: obchod@johany.cz.
 2.  Zboží zašlete jako doporučený dopis nebo balík dle hodnoty zboží (ne na dobírku) na naši adresu viz. faktura ( poštovné si hradí zákazník).
 3.  Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zpět zasláno v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce spolu s Vratkou viz. spodní část  daňového dokladu.
 4.  Následující pracovní den od doručení Vám bude zasláno zboží výměnou ( poštovné k vám hradíme my).

 

Vrácení zboží (odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky)

Nevyhovujeme Vám střih, materiál atp. a chcete zboží vrátit?

 

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Právo odstoupit od smlouvy má kupující podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku i v případě, že zboží již použil, ba dokonce i tehdy, jestliže jej již částečně opotřeboval viz. níže.
Pro vrácení 100% kupní ceny za zboží jen nutné vrátit zboží na vlastní náklady, úplné, nepoškozené, nepoužité (jen vyzkoušené), čisté, pokud možno včetně originálního obalu a vč. visaček, spolu s fakturou ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.
V případě, že bude vrácené zboží nekompletní, ušpiněné, poškozené nebo částečně potřebované, je spotřebitel povinen chybějící hodnotu podle ustanovení § 458 odst. 1 občanského zákoníku nahradit v penězích. To znamená že, bude kupní cena spotřebiteli vyplacena ve snížené hodnotě odpovídající stavu a opotřebení zboží (snížení kupní ceny se může v určitých případech vyšplhat až na výši 90% ceny zboží). Nad to mohou být spotřebiteli účtovány pouze skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.
Kupujícímu bude do 14 dnů od účinnosti odstoupení od smlouvy ( obdržení zboží), předem dohodnutým způsobem, vrácena celá částka za zboží (případně snížena o vzniklé opotřebení) + náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží viz. §1832 odst. 2. OZ.

 

Jak postupovat?

 1. Informujte nás předem o zaslání zboží na náš e-mail: obchod@johany.cz  .
 2. Zboží zašlete jako doporučený dopis nebo balík dle hodnoty zboží (ne na dobírku) na naši adresu spolu s vyplněnou Vratkou.
 3. Do 14 dnů od převzetí zboží bude vrácena celá částka za zboží (případně snížena o vzniklé opotřebení) + náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží na účet uvedený na formuláři „Vratka“.


Vrácení/výměna zboží ( po uplynutí zákonné lhůty 14dnů)

Vrácení/výměnu zboží po uplynutí zákonné lhůty řešíme individuálně. Všeobecně platí, že zboží je možné jen vyměnit a to ve stavu: nenošené, bez vad, v původním obalu vč. visaček. 

 

VÝMĚNA a VRÁCENÍ ZBOŽÍ TWISTO ( platí jen pro formu úhrady službou TWISTO)

 

Vrácení zboží 

   • Zboží zašlete zpět na naší adresu dle pokynů výše. 
   • Po obdržení a překontrolování zboží vám bude zaslána firmou Twisto nová faktura s upravenou celkovou částkou. 

 

Výměna zboží za jinou velikost 

   • V případě výměny za jinou velikost, barvu nebo zboží za stejnou cenu postupujte dle pokynů výše.
   • Výměna za zboží s jinou cenou u platby Twisto není možná.

 Ostatní dotazy

Mohu zboží odeslat zpět jinak než Českou poštou?

Vyměnit a vrátit zboží je možné přes jakoukoliv pobočku Zásilkovna.cz. Služba je zpoplatněna částkou 57,- vč. DPH, ze Slovenska 60,-vč. DPH. V případě zájmu nás informujte na e-mail: obchod@johany.cz. Seznam poboček Zásilkovna.cz .


Jaká částka za poštovné/přepravné mi bude vrácena při vrácení zboží?

Při vrácení zboží Vám bude vrácena částka odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží tj.: 65,-.

---------------------------------------------------------------

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY ...

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení