Do vyprodání skladových zásob

Cache Coeur

logo-cachecoeur

Cache Coeur je francouzská společnost specializovaná na výrobu prádla pro těhotné a kojicí maminky. Příběh začíná v roce 2008, kdy se manželé Philippe a Audrey Trolliet rozhodli o vytvoření nového a moderního prádla pro maminky.

Jejich síla se opírá o vzácnou symbiózu. Na jedné straně výjimečné dovednosti a kreativita Audrey jako bývalého výrobce korzetů pro největší francouzské značky a na druhé straně zkušenosti Philippe v podnikání a managementu po 15 letech práce v maloobchodě na velkém trhu.

Cache Coeur se narodila poté, co designérka Audrey dlouho hovořila s přáteli o tom, jak obtížné je pro těhotnou ženu získat sexy ženské těhotenské a kojící prádlo. To je to, co se značka snaží změnit. „Neděláme jen podprsenky pro maminky; nabízíme skutečné mateřské a kojící prádlo, s tradiční technikou a zdokonalením.“

Společnost nyní nabízí 3 kolekce, těhotenské spodní prádlo a kojicí podprsenky, těhotenská a kojící pyžama a těhotenské plavky, jak pro těhotenské, tak pro kojící období, vše vyrobené s nádechem něhy a elegance s moderním přístupem.

Žádné produkty značky Cache Coeur nebyly nalezeny...